Cистеми утеплення

Блоки ТМ СІМ'Я максимального розміру 4000х1250х1000мм виготовляються для подальшої порізки листового пінопласту стандартного розміру довжиною 1000 мм і шириною 500 мм, з мінімальною товщиною листа 20 мм. Максимальна товщина плити - 1000 мм. Такий блок також можливо використовувати для виготовлення елементів фасадного декору на 3D різальній установці.
Особливість блоків ТМ «СІМ'Я» в тому, що вони виготовляються з високоякісної імпортної сировини на з найбільш кращими тепло-фізичними показниками матеріалу. Кожен блок відповідає певній марці пінопласту.

Теплоізолюючі плити або ПіНОПЛАСТ ТМ СІМ'Я виробляється згідно EN 13163 "Матеріали будівельні теплоізоляційні. Вироби із спіненого полiстіролу (EPS). Технічні умовиГоловною відмінністю Нового Госту являється те, що тепер марка визначається не щільністю матеріалу, а його міцністю на стиснення при 10% лінійній деформації. Вона вимірюється в Паскалях, Кілопаскалях та Мегапаскалях. Саме ця величина в Кілопаскалях і знайшла своє відображення у назві марок пінопласту:  EPS-20, EPS-30, ....  EPS-200.
Мы гарантуємо якість матеріалу та відповідність маркам! 
Пінополістирольні плити (пінопласт) - є нейтральним матеріалом, який не виділяє ніяких шкідливих для людини і його оточення речовин. Економічний матеріал, що володіє низьким ступенем теплопровідності і паропроникності.
Наша компанія має технічні можливості в стислі терміни виготовити плити полістирольні (до 2000 куб.м на добу) марки ПСБ-С-15, ПСБ-С-25, ПСБ-С-35, ПСБ-С-50 згідно ДСТУ Б В.2.7 -8-94. Перевага наших плит - низька вологість плит (менше 1%), низький коефіцієнт водопоглинання (до 2%), точні лінійні розміри і еластичність сировини.
Є можливість виготовлення нестандартних плит розмірами: 4000х1000х100 мм, які можуть укладатися між кроквами покрівлі, а 2000х1200 різної товщини, підходять для виготовлення сендвіч-панелей і т.д .. Працюємо тільки на імпортній сировині, до складу якої входить антипірен. Плити мають наступні показники: групи горючості - «Г-1», групи займання - «B2», групи поширення полум'я - «матеріали, що не поширюють полум'я» підтверджені протоколами випробувань нашого матеріалу. Вся продукція має гігієнічні висновки.

Одной из введенных нами инноваций на территории Украины является европейская теплоизоляционная плита ПТП-Л-1400х900х50 мм для монтажа теплых полов с водяным обогревом.
Плита для  водяной системы обогрева «Теплый пол» ТМ "СІМ'Я" представляет собой конструкцию сложной формы, верхняя часть которой состоит из рядов выступающих над поверхностью «шашечек»  для закрепления между ними металлопластиковых труб. Изготовлена из пенополистирола высокой плотности и обладает наилучшими теплоизолирующими свойствами
 Инновационная плита "Теплый пол" одновременно имеет лучшие характеристики по тепло-, гидро- и шумо-изоляции. Трубы легко закрепляются, сохраняя Ваше время, и не требуют дополнительного крепления. Вы существенно экономите на бетоне. Плита снабжена замком системы «паз-гребень», нанесенная линейка и разметка обеспечивает точность прирезки плит при укладке.

Плити шип-паз ТМ «СІМ'Я» універсальний будівельний матеріал для утеплення підлог, фундаментів і фасадів. Перевага нашої плити - однозначні: висока якість і прийнятна ціна, в середньому в 1,5-2 рази нижче вартості таких же плит стеродуром. Плитою ШПСБ утеплюють фасади, застосовують для утеплення підлог і фундаментів.
Перевагою є надійне примикання плит, що усуває «мости холоду», тому забезпечує кращу теплоізоляцію. Плити мають розміри 1100х600 мм, товщиною 35, 50, 75 і 100 мм з нанесеною лінійкою та сіткою 5х5 см, що забезпечує точність прирізки плит при монтажі.

Для оптимизации процесса утепления наша компания предлагает широкий перечень всех необходимых сопутствующих строительных материалов.  Приемлемая цена и высокое качество предлагаемых товаров  - поможет сэкономить время на выбор материалов. Наши специалисты помогут расчитать необходимое количество всех необходимых материалов для утеплителя.